Керівництво

Очолює центр - Брославський Володимир Любомирович

Народився 22 квітня 1979 р. у м. Бережани Тернопільської області. У 1996 р. закінчив з відзнакою загальноосвітню школу №1 у м. Бережани і поступив до Тернопільського педінституту ім. В.Гнатюка на історичний факультет. Будучи студентом першого курсу був обраний керівником науково-видавничого відділу історичного факультету “Літопис”.

З четвертого курсу поряд з навчанням працював у виховному відділі. З 2001 р., після закінчення з відзнакою навчання, продовжує працювати в рідному університеті: спочатку на історичному факультеті, а потім у науковому відділі. Одночасно займається викладацькою діяльністю.

У 2004 р. був обраний головою ради молодих вчених і спеціалістів ТНПУ ім.В.Гнатюка. 2 жовтня 2006 р. наказом ректора призначений начальником відділу виховної роботи. В грудні 2007 р. успішно захищає кандидатську дисертацію “Аграрна політика російського царату на Правобережній Україні у 1793-1861 рр.: зміни у землеволодінні і землекористуванні”

В коло наукових інтересів входять історія та право.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>